ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 tradycyjnie rozpoczęły się Mszą św. w kościele parafialnym. Następnie na sali gimnastycznej naszej szkoły zgromadzili się wszyscy uczniowie, nauczyciele, Dyrekcja oraz Wójt Gminy Ślemień, pan Jarosław Krzak wraz z przedstawicielami Urzędu Gminy, Radnymi Gminy Ślemień, a także przewodnicząca Rady Rodziców pani Magdalena Gwiżdż. Najlepsi uczniowie otrzymali Nagrody Wójta, pamiątkowe pióra i świadectwa z wyróżnieniem za średnią ocen co najmniej 4,75.

Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom wspaniałych wakacji i udanego wypoczynku po całym roku ciężkiej pracy. Zwróciła też uwagę na jakże ważne zagadnienie bezpieczeństwa oraz zaapelowała o rozwagę podczas wakacyjnych wypraw i wyjazdów. Po otrzymaniu świadectw i podziękowaniach skierowanych do swoich nauczycieli, uczniowie udali się na zasłużone wakacje.

Życzymy udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia w gościnnych murach naszej szkoły 2 września 2019 roku!!!

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU
Aktualne informacje dla organizatorów, rodziców i uczestników wypoczynku:

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU – część1

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU – część2