Pożegnanie klas VIII i III G

18 czerwca 2019 r. przeżywaliśmy w murach naszej szkoły uroczystość pożegnania ostatnich absolwentów Gimnazjum, a także uczniów klas VIII. Chcieliśmy więc utrwalić moment naszego pożegnania, by na długo pozostał w pamięci nauczycieli, uczniów, rodziców i przybyłych gości. Z tej okazji uczniowie przygotowali przedstawienie pt. „W głowie się nie mieści”, które mamy nadzieję, że było dla wszystkich cenną lekcją o zarządzaniu emocjami. Uczniowie przedstawili również „Kursokonferencję Edukacyjną”, mającą na celu ukazanie tego, jak nauczyciel jest postrzegany w szkole, ale i poza nią.

Uczniów opuszczających mury szkolne pożegnali również koledzy i koleżanki z klas VII, wręczając im drobne upominki.

Dziękujemy za wspólnie spędzone lata, za trudy podejmowanych działań, za życzliwość, wzorową postawę i dobre wyniki w nauce. Gratulujemy sukcesów, którymi są wyniki egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasisty. Z żalem się rozstajemy. Życzymy Wam Drodzy Absolwenci, dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Mamy również nadzieję, że miło będziecie wspominać pobyt w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości. A absolwentom, choć łza się kręci w oku, życzymy powodzenia i mądrości na dalszej drodze życia.