Jak spełniać marzenia to tylko w Dream Parku!!

Każdy o czymś marzy, a że marzenia należy realizować rodzice uczniów z klasy 5a uznali, że ich pociechy z okazji Dnia Dziecka będą się spełniać w Parku Rozrywki i Edukacji w Ochabach Wielkich. Sama nazwa Dream Park zachęca do wizyty. Dzień 3 czerwca br. wszyscy uczniowie z klasy 5a spędzili na zabawach i rozrywce. Kino 6 D, mini zoo, park miniatur, park dinozaurów, wystawa gadów, domek do góry nogami ( którym grawitacja zawodzi), labirynty luster( które nie łatwo pokonać), padlery i zorbing, a na deser park linowy i przełamywanie strachu przy zjeździe na tyrolce. To tylko niektóre atrakcje z których korzystali uczniowie. Pogoda dopisała, było słonecznie i ciepło więc można było zjeść pysznego loda, a gdy wydarzyła się „wywrotka” na padlerze ubranka schły w szybkim tempie. Na zakończenie pyszna pizza i można powiedzieć, że dzień był super. Tak spełniamy dziecięce marzenia;)